11:05
3 שלבים פשוטים כדי לחזור סקס במערכת יחסים

זה קורה אפילו עם זוגות אידיאליים, שאין להם מריבות, ולא מברך למערכת יחסים ארוכה. בתחילה, זה לא ללכת זה מזה, אני רוצה תמיד לשמור שותף ביד, להירדם ולהתעורר רק יחד, אבל מה קורה בזמן?

התוכן של המאמר

1 סיבות ללחץ בשל חוסר מין ביחסים 2 שלבים כדי לפתור את הבעיה

Iskra מזבלה בהדרגה יוצא, אבל במקום לתת יחסים על Samonek, עדיף לפחות פעם אחת לנסות להחזיר את הרגשות לשעבר, כן, זה הרבה על סקס. זה קרבה אינטימית להיות עבור רבים מכריעים. אם סקס עלה על "לא" - זו סיבה רצינית לחשוב. דירות דיסקרטיות בחיפה

גורם ללחץ בשל חוסר מין במערכות יחסים

ציפיות לא חוקיות

ליבידו משחק תפקיד עצום. ביחסים ממושכים, זה די טבעי לצפות כי תשוקה מינית ישתנה בזמן. עם זאת, סרטים, ספרים וסדרות שידרו תמונה אחרת לגמרי. על המסך, הזוגות לא הופכים את השני, וזה לא סביר שיש לפחות משהו במשותף עם החיים האמיתיים.

התשוקה המתמדת נמצאת ללא ספק בחודשים הראשונים המלאים והמתוקים של היחסים. זה בתקופה זו כי הרגשות היכו דרך הקצה, השותפים ללמוד את הגופים ואת ההעדפות, כאילו זה מסע מרתק. סקסולוגים לעתים קרובות דומים כי אלה אהובים על ידי אהבה או תגובה כימית אחרת בגוף. פיצוץ דופמין - אושר הורמונלי - גורם לאנשים לחזור לישון יותר ויותר, אבל אפילו תגובה חזקה פעם אחת שמוזגים. תקופה של קיפאון מגיעה אליה.

אהבה יכולה להימשך כל החיים, אבל הנוסחה הכימית שלה עובדת לא כל כך הרבה זמן, רק במרווח מ 18 עד 36 חודשים. כאשר האהוב מתחיל לחזור לאותה רמה של ייצור הורמונלי, אין שום דבר מפתיע במצב הרוח המדוכא ואת היעדר תשוקה. ציפיות שהכל יהיה איך לרסק בסרט הרומנטי. שותפים שאוהבים לקיים מין מרגיש נטוש. הם מרגישים: משהו לא כאילו היחסים נעלמים, או משהו בפנים שבר פתאום ואינו כפוף לתיקון.

חוסר דיאלוג מבוסס

שום דבר לא מקלקל מין כבנאליות ולא השתנה משובו תנוחה מיסיונרית. ככל שאתה לדחות את השיחה, את המטען הקשה ביותר. נסו להיפגש עם מחשבות ולהתחיל להקליד דיונים מין במערכת היחסים. היבטים הם די הרבה: תנוחות מועדפות, קצב, פנטזיות נסתרות ארוכות, משך ותדירות.

כמו כן, אתה לא צריך לשכוח כי יש בהחלט כל זוג בעיות, אבל הם עדיין עדיף לפתור כפי שהם מגיעים, ולא לדחות. שכחתי בוודאי צוחק ולא ברגע המתאים ביותר, אז קדימה. התחל לדבר על עצמך!

מחשבות שליליות

איך לשים צלב חד משמעי על היחסים ללא אפשרות של הכל לחזור? כמובן, בתחילה מנגינה לכישלון. לכן, לעולם לא לעקוב אחר עצה מזיקה זו, לחשוב מראש לפרידה ודיבור עצוב. להיפך, החשיבה החיובית יותר תהיה, ככל הנראה השלמת הרצועה השחורה במערכת היחסים.

אז זה עובד המוח האנושי - המחשבות שלנו לא מודע לדחוף לפעולה. בזמן שאתה אמנת לעצמנו "זה בדיוק הסוף", "אנחנו לא תואמים", הפרידה באמת מתגנב בפינה שלך שקט.

בישראל, אין אזור דעות קדומות, בעוד המילה באה לעבודה בסוכנות ליווי. גברים מקומיים ניחנים עם הסטנדרטים הרוחניים הגבוהים ביותר. כולם מבינים לחלוטין כי בתורו esquitenant רק רואה את הלקוח באירוע, מבטיח את השיחה ואת ליווי הנערה בכיתה VIP יהיה מחוון עמדה.

למה לתת סיבה?

צעדים לפתרון בעיות 2

לפרק למה סקס נעלם

גורמים פסיכולוגיים

לעתים קרובות, הבעיות בתחום המיני מוכתבת על ידי מצב השותפים הנפשי של השותפים. חווה מתח מתמיד ומתח, במחצית השנייה, שאינה מפתיעה, תחלום על מיטה רכה, אבל כדי להירדם, ולא כיף בריא.

חשוב לקבוע את מקור הבעיה מוקדם ככל האפשר, וגם אם לא תכלול, ולאחר מכן למזער את השפעתה. כי זה שווה לחזור לפריטים הקודמים ולהבין כי כל דבר במערכות יחסים צריך להתקבל.

לדון עם המחצית השנייה איך אתה יכול לעזור למנוע חרדה ולחץ, או להציע לארגן מנוחה מוחלטת לפחות יום אחד. שינויים כבר יהיה גלוי, לפחות כי אתה עושה את זה ביחד.

בעיות ביחסים

השני בתדירות הבעיות במין היא נקודת מריבות. זכור את הקונפליקטים והתוספות הקרובים ביותר עם בן זוג. אולי יש לך overwhelmed הקנאה החזקה ביותר או אי הודעה להחליק בתקשורת?

במקרה זה, המין הופך להיות סוג של מוצא, את ההזדמנות כדי indispens את כל הרגשות, אבל במפתח חיובי. להזמין את הניסוי הזה לשותף, אולי התשוקה תתפרק שוב ולא יוצא.

גורמים עקיפים

קל לחשב את הבעיה בקלות, כי זה יכול להחריף גורמים נוספים, לרוב - משק הבית.

לדוגמה, לידתו של ילד. לאחר העברת המון ואחריות מוגברת במידה ניכרת, לא יכול להיות אפילו נאום. וזו הטעות העיקרית! הורים צעירים צריכים לשמור על רמת הקרבה. חשוב גם להבין שאי אפשר לחלוק את החיים על "ל" ו "לאחר" הופעתו של ילד. זה רק עוד חבר זעיר של המשפחה הידידותית שלך, ולא את המקור של כל הצרות. סקירה, קודם כל, היחס לבעיה. אם השאלה נוגעת אי הנוחות הגופנית, אז זה רק הכרחי לשים את השותף על זה ואת הבעיה תהיה בהדרגה לפתור.

פסיכולוגים נקראים גם מצבים מלחיץ מאוד כגון: Avral בעבודה, רילוקיישן וקשיים כלכליים. במקום לטבוע את הנפש התאומה באתגר עם בעיות, לנסות לעזור לייצב את המצב. לקחת חלק מהאחריות בחיי היומיום או בהיבטים אחרים כדי לפרוק את המאהב.

לדון עם השותף שלך

הגיע הזמן, סוף סוף, לשבת ולדון בכל דבר מבוגר.

ליישם שאיפות אישיות בישראל יסודי, במקרה שאתה אישה ארוטית מרוסיה. אם לעבוד בישראל בשעות הפנאי. גבירותי המראה של המודל מוצעים לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם גבר מישראל היום אתה יכול לקחת חודש מ 2,500 $.

אבל בשום מקרה לא תעשה את זה, יש לתכנן את השיחה.

קודם כל, זוכר את המילה היפה "טקטינות" ולא לסטות מערכו כל צעד במהלך השיחה. הלידה היא כרוכה במריבה גדולה! אתה חייב להיות מנומס: השתמש ניסוח רך ("אני רוצה / תן לי לדון"), וגם להראות חלק לרגשות של השותף, להראות כי הם מוכנים לשמוע ולשנות משהו.

שנית, לצאת לרגע הנכון. יהיה טיפש להתחיל שיחה לאחר יום קשה. בדרך כלל אחרי המשרד ואת הכביש הארוך, אני רק רוצה ללכת הביתה ולא לקום שוב, ולא לפתור מורכבים, הדורשים שאלות טיפול. האפשרות הטובה ביותר היא לגלות ישירות במחצית השנייה של הזמן הפנוי. צור מצב שבו לא תוכל למנוע כל שיחה, ולא מראה בלתי צפוי בחדר.

לבסוף, לא אשם. זה טיפש כדי לקבל אשמה עבור כל המשימות על שותף. ב
יחסים תמיד משתתפים שניים, ולכן הסכסוך הושק משני הצדדים. תן את המאהב שלך מיד להבין שאתה בצד אחד, ולא בחלקים שונים של טבעת איגרוף.

קח פעולות משותפות כדי לתקן את המצב:

טיפול משפחתי;

המועצה הזאת אינה מתאימה לכולם, כי לא נלקחנו "לסבול הצער מהצריף", אם כי הטיול המשותף לפסיכולוג משפחתי אינו מרמז. עם זאת, מי, אם לא מומחה, יכול באופן מדויק יותר לקבוע את שורש הבעיה יעזור לחסל את ההשפעה השלילית שלו?

אם מחשבות כאלה כבר זמן רב ביקר אותך, אז אין צורך לחכות למשהו. להודיע ​​במקצת את השותף כי הם מינו מפגש מעניין ורוצים לנסות לעבוד עם פסיכולוג. מתוך שותף לבקש עדין לא סביר לסרב אם, כפי שאתה מוכן לשמור על קשרים.

לשנות את הגישה למין;

האחרון, אבל בגלל לא פחות משמעותי, האות הוא כי הגיע הזמן לשנות משהו - גישה למין כמו משימה ביתית. כאשר אתה מנגד מנטלית עם עצמך כי "היום אתה צריך לקיים יחסי מין, אנחנו לא עשינו את זה במשך כל כך הרבה זמן" - הגיע הזמן לנצח את ההתראה ולהתחיל הבאים. נסו לשנות את היחס למין ולשים את העדיפות העיקרית. כפי שאתה יודע, התיאבון מגיע במהלך הארוחה, אז למה כלל זה אינו חל על סקס?

אם הגעת לגמר, ואז לקחת ברכות, את הצעדים הראשונים לחזור ליחסים כבר עשה. היכולת להחזיר רגשות בהירים ותשוקה למיטה היא רק בידיים שלך!

Просмотров: 60 | Добавил: corwinx52h | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar