19:09
כל מה שאתה צריך לדעת על אתר מצלמת האינטרנט Vizit-X

נערות ליווי בנתניה מספקות לכם כאן ועכשיו את כל האפשרויות החמות ביותר של מפגשים שנבחנו ונבדקו מראש- הכול כדי שזה יקרה גם לכם מבלי להתרחק יותר מדי. כאן זה קורה גם לכם בעיר נתניה, אתם מתקשרים, מתאמים את הפרטים האחרונים ...

אתר בקר באתר x - פלטפורמה הפועלת במצב לא מקוון. מה זה אומר? מסתבר שהמבקר, נכנס למשאב, אינו רואה דגמים. הוא צריך להיכנס לחדר תמורת תשלום ורק אחרי זה אתה יכול להתחיל לדבר עם ילדה. נוח, מכיוון שכל מושב משולם. אבל יש סיכוי שיום העבודה לא יביא כסף אם אף אחד לא ילך לבקר. כלל זה אינו מונע ממצלמת הרשת להיות הטוב ביותר בגרמניה. בנות רבות שואפות לעבוד באתר זה.

כיצד להירשם באתר ביקור- X?

לרישום, עליך לספק מסמכים בינלאומיים-דרכון זר או כרטיס AI-DI. תהליך עיצוב הפרופיל נמשך 3-5 ימים. זה נובע מהעובדה שהמודל מקבל שלושה חשבונות. מסתבר שהאתר מראה בנפרד את החומר לקטגוריות שונות של מבקרים:

נערות ליווי בנתניה לבילוי סוער וחוויה סקסית ומלאת תשוקה עם בחורות שוות במיוחד, כאלו שאוהבות לפנק ולענג עד הסוף - נערות ליווי נתניה פרטים באתר.

 • משתמשים לא רשומים;
 • ממים רשומים;
 • משתמשים עם סטטוס VIP.

תוכנת האתר תובענית, כך שתצטרך לעבוד ממחשב נייד או מחשב נערות ליווי בנתניה מודרני. יוצרי הפורטל אפילו כתבו תוכניות נוספות (Splitter Splitter ותוכנת ביקור- X), שעליך להוריד לפני תחילת העבודה.

בגלל הדרישות הללו לטכנולוגיה, לא כל בחורה יכולה להירשם. הפורטל מתמקד בגרמנים שמעריכים תמונה באיכות גבוהה, צליל ומשחק אמנים טוב. הם מוכנים לשלם כסף ניכר עבור ביצועי הפטישים שלהם.

לרישום, תצטרך להוריד 30 תמונות באיכות גבוהה לגלריה. אחרת, המנהל לא יאשר את הפרופיל. מודל מצלמות האינטרנט צריך להיות מבוגר.

איך לעבוד בצ'אט בווידיאו ביקור x

הפונקציונליות של האתר מובנת. כמובן שתצטרך ללמוד שפה זרה - אנגלית או גרמנית. כ -70% מהמבקרים מגרמניה, הם הממברשות הנדיבות ביותר. רבים מהם מתקשרים בחופשיות באנגלית. מחסום שפה הוא בעיה רצינית לעבודה על משאב זה. אורחי צ'אט רבים מעדיפים להתכתב עם דגמים.

המקצוע הוא מצלמת רשת... השידור הראשון...

נערות ליווי בנתניה; נערות ליווי בנתניה . נערות ליווי בנתניה. לורן חדשה בעיר. לורן חדשה בעיר , היוש לכולם אני בחורה שאפתנית, אוהבת מוזיקה וטיולים, נאמנה, ובעלת אוזן קשבת. מחפשת את החצי השני. מרכז, תל אביב, רמת גן. **********. לילך ...

בחדר המקוון לילדה מסופקים פונקציות שונות. הם מאפשרים לך לעקוב אחר פעילות הצופה, נדיבותו. אתה יכול לארגן עמלות עבור המתנות הרצויות או למלא רצונות לכסף. ישנן אפשרויות רבות לפתות כסף המציא הרבה. העיקר הוא לעניין חברי עניין, אחרת הוא יעזוב את החדר וילך למתחרה.

בפרופיל ילדה יכולה ליצור גלריות בתשלום וחינם. התוכן צריך להיות באיכות גבוהה. מותר לטעון

סרטונים ותמונות מקצועיים. אינך צריך לחדש גלריות בתשלום מהטלפון. הממשל יכול לחסום את הפרופיל לחוסר עקביות. המוניטין של האתר גבוה, יש צורך לעשות הכל על פי כללי האתר.

התחרויות מתקיימות באופן קבוע באתר מצלמות האינטרנט. הם חייבים תמיד לקחת חלק בהם. אירועים כאלה עוזרים לא רק להשיג זכייה טובה, אלא גם לקבל פרסום בחינם. חברים מתנהגים כחבר מושבעים, הם מצביעים בעד ילדה מסוימת. בגלל ההשתתפות, זרימה טובה של מבקרים בחדר האמן מתרחשת. כמובן שאתה צריך להקדיש יותר זמן לעבוד. אם הילדה לא באוויר, המשתמשים לא יראו אותה, לכן הם לא יצביעו על הצבעתם.

כמה הם מרוויחים באתר ביקור- X

בנות מרוויחות מכמה מקורות:

 • הודעות טקסט בתשלום מממברנה. המחיר שלהם הוא 0.01-0.99 יורו. עלות הדגם קובעת באופן עצמאי.
 • תקשורת בצ'אט הווידיאו. מחיר דקה 1.7-3 יורו.
 • מופע פרטי בלעדי משולם גם לכל מיסלי, העלות של 2.7-6 יורו.
 • מכירת תמונות וסרטונים בגלריות מ -5 יורו.
 • תוכנית מופשטת. אתה יכול לקבל 35-50% מכמות החידוש הראשון על ידי החברים.
 • בממוצע, הדגם, העובד ביום למשך 2-4 שעות, מקבל 1200-3000 יורו לחודש. העיקר הוא לפקח על איכות השידורים ולהתבונן בכללי האתר.

  Просмотров: 105 | Добавил: corwinx52h | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar