09:46
למה מיומנות מושלמת ולדבר ולהקל על הדיון עבור דירקטור, כמו גם annly

כמעט כל הבנות חושבות שעובדות בתחום הפנאי, הם סוף סוף להחזיק בובה, שיש, כמו רבים באים לידי ביטוי, צללית דקה. חלקית, זה בגלל המקצוע הזה באמת "נשפט על ידי בגדים". על מקור המקור, הלקוח, לשים אותו מעט, בוחר גברת, רק על בסיס הנתונים החיצוניים שלו, כי רובנו אומרים כל הזמן, להפליא ביסודו ביסודו. כמובן, כולנו יודעים היטב מה זה קורה?

בתאריך, אישה מחויבת להראות את כל כישוריו לומר כדי להפוך את הפנאי של הלקוח מאוד נוח ונעים. יופי כאן לא מופרד כאן, תצטרך סוף סוף להמציא נושאים של דיון, לשמור על אווירה ידידותית, בכל הדרכים לחלוק את הלקוח ולנסות לייצר לא זיכרונות רעים. במאמר, אנו נראה מדוע יכולות האמנות התוצאה, כמו רובנו משמשים לדבר, תקשורת מדי פעם חשוב ליווי לא פחות מאשר בגודל צר ופנים חמודים.

Eschotnitsa לא מבלבל: זה מבין זמן אישי, לא את הגוף

מ Puttan, ילדה שעובדת בתחום הפנאי זוכה ללוות ללקוחות, אבל אירועים לנוח מאחורי גאנים, הם צריכים להשקיע הרבה זמן עם הלקוח (מעת לעת כמה ימים), ולכן התקשורת היא ללא הצלחה. כמובן, כולנו יודעים היטב מה הבושם הוא גם יפה להיות "מעטפה יפה", כך האיש מתמודד כדי לספק את הצרכים הפיזיולוגיים, אז את שאר הדרישות מוצג בעסקים, למשל,:

 • לשמור על שיחה עם לקוח ואורחים בקבלת פנים או לאירוע;
 • החלקה של פינות "חדות", וכרגיל לדבר, סכסוך במצבים בפגישות עסקיות;
 • תקשורת מתמשכת עם הלקוח בימים של יום הגנרל, גם נושלי הריבית;
 • החימום המתמיד של התלהבות לעצמו, כאדם, כך שהלקוח לא נעשה משעמם.
 • אם האישה לא תהיה סוף סוף לקשור את המילים השנייה, הנאום שלה הוא אנאלפביתים בסגנון התקשורת, כפי שהופנך, שטיחים רבים טפילים, זה לא סביר לעשות לפחות אחד pt אלה. להיפטר עיניים כלור חמוד בשקט, סוף סוף, לשבת כל הערב לא יעבוד, הלקוח יכול סוף סוף להתלונן על הסוכנות או על ההנהלה ולא, בסוף, לשלם. דירות דיסקרטיות במרכז

  Eskhotnitsa פשוט חייב, בכלל, כדי לשאוב את יכולתו לתקשר ולפתח, ללמוד את הכלכלה, הפוליטיקה, עסקים ונושאים זכר אחרים כדי להיות מדבר עם לקוחות. ללא זאת, זה לא יהיה קל להיות מרתק והכרחי.

  באופן עקרוני: גברים לעתים קרובות, סוף סוף, למצוא אותו interlocuts במיוחד. כמובן, כולנו יודעים היטב שהם רעבים לחיות תקשורת, הם רוצים לדבר עם אישה עם אישה וליצור התלהבות אמיתית ורגשות אמיתיים בעיניה.

  ליידי קול כאילו היא פועלת על החבר 'ה הקסום

  אילו נערות בחוץ ... נכסים מושלמים...

  כל החבר 'ה יש fetishes שלהם, הנוגעים לנציגי מגדר נמוכה. מישהו, באופן כללי, מעריץ את החזה, את שאר הרגליים של אהבה והשלישי הולך מרוח הקול ואת קטיפה. במקביל, זה לא מרכיב סקסי. גברים בעלי הטבע שלהם הם לא רק חזותיים ואודיאידים, ולכן הם גם צריכים דיבור מתוק, מחמאות, מילים חיבה ולוחשים מתוקים של משהו נחמד באוזן. עבורם, זה כאילו המקור של אנרגיה המשמש לעשות עסקים ולהרוויח כספים.

  לא כפי שכולם אומרים, כל יזם שהאוליגארך הוא, כפי שהאנשים הביעו אותו, את הווידון הטוב שתומך בו בכל דבר. ואז הפסקות מגיעות להצלה. אם אתה לומד איך אנחנו רגילים לדבר, מחמאות מעולה, כפי שהיינו מדברים, laudérayal, השראה על נאומים, כך המחירים לא יהיה בשבילך, ואת היריב יישאר ממך. מאחורי. תארו לעצמכם עובדה כי הדבר העיקרי כל אלה מילים תת-סובלים נראה טבעי מאוד, ללא שקר וצביעות,.

  אבל גברים לא רק צריכים תמיכה, כמה בדיוק כמו להקשיב לאופן שבו אישה מתלהבת בפועל ככה, קורא פסוקים, או מפוכח. כולם יודעים שהם אנשים עשירים מאוד והם יכולים להיות משלהם.

  של כל זה, זה נובע כי, לשים את זה מעט, להחזיק קול נפלא ומתוק, מסופק לחלוטין ומילה מוסמכת מאוד ביסודו. גם אם אתה לא חשוב לך מאוד את subgroup, לא להיות נסער. יש דוברי דובר אשר, לשים את זה מעט, עוזר לעבוד לא רק על איכות הדיבור, ומעל חותמת ופרמטרים אחרים של הקול.

  אתה יכול, באופן כללי, כדי לסחוט גבר "קידום" על קצה ואת המתנות

  איפה עוד, בסופו של דבר, ייתכן שתצטרך היכולת של אורטורי? היכולת ללחוץ על ידי גבר - הכרחי הכרחי ביותר, אשר בהחלט הכרחי, בסוף, מאסטר. זה יהיה רע אם לא שמתי לב לעובדה שכאשר הלקוח רגוע מאוד, נמצא בהסדר נעים של המוח ופשוט ללא סיבה לוויה שלו, הוא עוצר, לשים אותו מעט, לחשוב. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב לעובדה שאתה יכול פשוט לשאול אותו משהו, ולא משנה מה כבוד עצמי של Crasair חייב להשתמש בו. יש צורך להדגיש כי רגעים כאלה, הזמן להצביע על הלקוח לעצה או כיום בסמל של אהדה. לקוחות לעתים קרובות לבחור נשים חרוצים במיוחד כי רובנו משמשים לדבר, תכשיט, התקנים, קוסמטיקה יקרה, בושם ואפילו מעילי פרווה.

  אבל כדי להציג גבר לתוך מצב של אופוריה ואהבה, תצטרך לנסות. כדי לעשות זאת, עליך להיות חברותי, פעיל, יוזמה ומרתקת, וכמו שכולם אומרים, כך בלי היכולת, זה יפה וקיפל לדבר כאן, בסוף, לעשות. אפשר לכל: שיחות אבל נתיניה המעוניינים בהומור גברי, נאומים לשבורה ומחמאות ללא חנופה. אם אתה רוצה להדגיש את העובדה שאנשים משמשים להביע, אומרים, ואז "ההגנה" שלו נופל תחת הניאוס שלך, והוא לא יתחייב לרצון להשעות משהו.

  כפי שאתה יכול לראות, זה לא משנה מה SLE Escourtyney הוא חייב לא רק להחזיק איך כולם אומר, מראה יפה, ולהיות מסוגל לדבר בצורה מושלמת, להיות חברותי ותכליתי. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב כי תשומת הלב של הלקוח היא רק רצפה של המקרה, אתה חייב לשמור על תשומת הלב שלך ולאחד את ההתלהבות בשבילך לאורך כל הדרך. ככל שאתה יכול להתאפק על עצמך, יותר זה ישלם על הפגישה, ועם הגישה הנכונה ואת הגישה הטובה לפתוח אדם עם נאומים מתוקים כל הזמן, בסוף, לסמוך על עצות ומתנות מעולה. עכשיו אתה מבין שאתה מבין איך מתנשם הם בעצם, לשים אותו מעט מעט, כדי לשאוב את היכולות שלך, אבל, כמו רבים מבטאים, לשים לב לתשומת לבם, כי אנשים משמשים להביע, במקומות נמוכים יותר מהר יותר. כולם יודעים שזה יהיה צעד לפני נהרות!

  Просмотров: 67 | Добавил: corwinx52h | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar