11:10
תנאים נוחים והכנסה גבוהה: בפירוט על עבודתו של חשפנית באירופה

בחירת מדינות לעבוד בחו"ל, נערות רבות מתאוששות למערב. ולא לשווא. אם נדבר על דרום ומרכז אירופה, אז כולם יודעים שיש את המדינות העשירות ביותר, שדה הפנאי שבו מתפתחת היטב, ולכן העובדים אינם מזיקים שכר. באשר לחשפנות ספציפיות, התנאים הטובים ביותר לשיתוף פעולה מוצעים ברים של מדינות הנופש: איטליה, מלטה, פורטוגל. כמקום מעולה של עבודה, אתה יכול גם לשקול גרמניה טובה ישנה. שם, פורנוגרפיה וזנות חוקית, ולכן סטריפטיז הוא לכבוד גברים מקומיים.

תכונות כלליות של עבודה במדינות אירופה

נוחות וציוויליזציה - זה מה שמאחד את כל המדינות האירופיות. במדינות אלה, העובדים מוצעים תנאים מצוינים לשיתוף פעולה. אם אנחנו מדברים במיוחד על חשפנות, אז המעסיקים מספקים בנות כדי לינה חינם בדירות נוחות. מזין את האמת תהיה על חשבונך.

עבודה באירופה, אתה יכול לקבל הכנסה ענקית עם תרשים חינם. אם באותה אמריקה או במדינות המזרחיות של הרקדנים יש את יום אחד יום חופש בשבוע, אז במועדונים של מלטה, פורטוגל, איטליה וגרמניה, הילדה יכולה להשתנות רק 3-4 פעמים בשבוע. יש גם גרסה של חמש ימים עבודה.

דרישות חשפנות לא חזקות:

 • גיל 18 עד 30 שנים.
 • מראה נעים ולא קילוגרמים נוספים הם רצויים מאוד.
 • היכולת לרקוד מבחינה מקצועית היא בברכה, אבל היא לא תנאי מוקדם.
 • מהו חלק מהרקדנים? https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%aa%d7%9c-%d7%90%d7%91%d7%99%d7%91/

 • רוקדים על הבמה.
 • שירותים נוספים בצורת פרט, LEP- ריקוד ריקוד שולחן נמצאים בכל הסורגים באירופה רצועות.
 • עבודה בצריכה - פעילה.
 • מידת התפשטות תלויה במפורש מהמוסד.
 • בנוסף, במועדון הרצועה האירופי, הילדה יכולה למשוך סוגים אחרים של עבודה: פרסום וקידום, רוקדים על "Showcase", ביצוע של חובות של המארחים. כל הפרטים האלה נדונים עם המעסיק בנפרד בתעסוקה.

  פורמליים של חוזים ותעסוקה

  ניתן לעבוד באירופה לוויזה תיירותית, שהונפקו שנגן. תעסוקה רשמית. עדיף ללכת למדינות אירופה לעבוד על פני הסוכנות, אז זה ייקח על העיצוב של כל המסמכים הדרושים. הוא גם סיכם חוזה כי משחרר את החשץ מבעיות שונות וסיכונים. הסוכנות לוקחת אחריות על בטיחות ונוחות הנערה לכל השהייה בחו"ל.

  לאירופה, חוזים לטווח קצר מאופיינים בתקופה של חודש אחד. אם יש תשוקה ותנאי עבודה לארגן, אז אתה יכול להישאר 3 או 6 חודשים. טיסות חשפנית לשלם באופן עצמאי, אבל הרווחים גבוהים מקל על עלויות כרטיסים חופפים.

  אִיטַלִיָה

  בארץ הזאת, החשפנות מרוויחות בצורה מושלמת, בעוד כמעט לא מאמץ. אתה יכול אפילו לעבוד רק בסופי שבוע: מיום חמישי או שישי עד שבת. ביום ראשון, ברצועות רצועות פועלים לעיתים רחוקות, שכן לאחר לילה סוער, גברים יהיו קשה לבוא לעצמם ולהתחיל פרודוקטיבי בשבוע.

  איטליה היא אולי המדינה האירופית היחידה שבה כל מדבר מקומי בלעדי באיטלקית. אם אתה הולך להשיג הצלחה בצריכה, תצטרך לבקר קורסים שפה כדי ללמוד לפחות ביטויים בסיסיים.

  תנאים מיוחדים לשיתוף פעולה מוצעים לחשפנות שיש להם מופע ארוטי משלהם. אמנים מקצועיים שם במחיר.

  תכונה נוספת של האיטלקים - שובב. הם לא להתפנק את החשפנות תה טוב. כזה הוא המוזרות הלאומית שלהם. עם זאת, שיעור קבוע ברצועת בר וחילוץ. שירותים בעלי עניין חופפים את הגירעון של עצה.

  מובטחת טווחי הכנסה מ 50 עד 120 € ליום. הכל תלוי במועדון הספציפי ואת הפעילות של הרקדן. רוב הרווחים, כמובן, מביא את הצריכה.

  פּוֹרטוּגָל

  הארץ הזאת על חוף הים - גן עדן לחיים ולעבודה. מותנה ברצועת רצועת הבינלאומי, אבל המארז ביותר - אנגלית. בפורטוגל, חשפנות יש רווחים עצומים בעיקר על חשבון הצריכה. לדוגמה, בכוס אחת, רקדנית מקבלת כל כך הרבה כסף כמו מארחת רגילים לשלם עבור שינוי שלם. Privates מוערכים ב 25-75 €.

  בניגוד לאיטליה, בפורטוגל, נהוג להשאיר עצות בר רצועת הכל, ולא רק לריקוד. אורח יכול להודות על חשפנית כלכלית רק עבור משיכת אותו כלפי חוץ. כל רקדנים עצה לעזוב את עצמם.

  מלה

  ארץ נוספת עם חופים מפוארים, טבע יפה ותנאי עבודה מעולים.

  התכונה של מועדוני הרצועה מלטה היא שהנערה שלה בוחרת, באיזו מידה היא רוצה להתפשט. אתה יכול לעבוד, לא נעלם בכלל. אם במדינות אחרות אתה צריך לירות לפחות העליון, אז כאן חשפנית עצמה בוחר אופציה נוחה לעצמה.

  ידע באנגלית - תנאי מוקדם. אם רקדנית מחזיקה איטלקית, אז זה יהיה גדול פלוס, שכן גברים רבים מאיטליה מגיע במועדונים מקומיים בחופשה.

  הרווחים של החשפנות מורכבות בשיעור שינוי (35 €), צריכת ועץ.

  גֶרמָנִיָה

  עבודה בגרמניה היא 100% אבטחה והכנסה גבוהה. המינימום כי הילדה יכולה לסמוך על האם 3000 יורו לחודש. תנאי עבודה הם פשוטים, רקדנים אפילו לא להטיל דרישות מיוחדות עבור המראה ואת איכות המספרים.

  בנוסף לשיעור קבוע (30 יורו) להעברת, חשפנית מרוויחה בהצוות: עד 25 יורו לכל זכוכית עד 350 יורו לכל בקבוק. Privates מוערכים ב 25-125 € (הכל תלוי במועדון ספציפי ומשך ריקוד).

  עבודה באירופה מתאים לחשפנות מנוסים ומתחילים. מספר גדול של סוף שבוע יאפשר לך לראות את המדינה, ליהנות קניות וחגים החוף. כדי לעבוד בנוחות, יש צורך לשלוף שפות זרות, שכן דרישה זו היא אולי היחידה שמוצגת לרקדנים.

  Просмотров: 137 | Добавил: corwinx52h | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar